Q Bebek

Q Bebek Hareket&Motor Gelişim Kartlarım

  • 72577
  • VAR

40,32
%16
48,00
+ -
15 - 24 Ay

Q Bebek Hareket & Motor Gelişim Kartlarım
15-24 ay arasındaki bebeklerimiz için hazırlanmıştır.
 
Setimizde toplam 20 kalın karton kart ve arkalı önlü 40 adet illüstrasyon vardır.
 
Kartlar kullanım olarak 15-19. ay ila 20-24. ay olarak 2 gruba ayrılmıştır.
 
Tüm kartlar da çocuğunuzun 15 ila 24. ayın sonuna kadar kazanmış olması gereken motor becerileri ile gelişen motor beceriler sonucunda yapabilmesi gereken temel hareketler resimlenmiştir.
 
Belirtilen motor gelişim özellikleri ve hareket becerileri 15. aydan itibaren ilk beceriden başlanarak gözlemlenmeye başlanabilir ve bireysel gelişim farklılıkları nedeni ile belirtilen gelişim göstergelerinin gözlenmesinde 1 ila 3 aylık değişiklikler görülebilir.
 
 
Kartların kullanımı aşağıda listesi bulunan motor gelişim ve hareket becerileri sıralamasına uygun olarak yapılmalıdır.
 
Böylece bebeğinizin motor gelişim takibini kartlarımız ile yapabilir ve gösterilen becerileri kazanıp kazanmadığını gözlemleyebilirsiniz. Kazanılmış becerileri destekleyebilir ya da yapacağınız daha farklı çalışmalarla da bu becerilerin kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.
 
Kartlar üzerindeki resimlenen becerileri bebeğiniz ve çocuğunuz ile birlikte yapmayı deneyiniz. Ve bu tekrarları becerinin kazanılmasına kadar sürdürünüz.Bebeğinizin 15. aydan itibaren kartları kullanarak belirtilen becerilerin kazanılmasına yönelik uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle arzu ettiğiniz şekilde çalışmalara devam edebilir ve ince ve kaba motor gelişimine destek olabilirsiniz.
 
15-19. ay Motor Gelişim:Topu taşıyarak yürüyebilirim::Eğilip bebeği alabilirim::Arabamı itebilirim:: Kapakları açıp kapatabilirim::Kağıtları yırtabilirim:: Düğmelere basabilirim::Şekilleri yerleştirebilirim:: Yükseğe tırmanabilirim::Suyu kaptan kaba boşaltabilirim :: Çatal kaşık kullanabilirim::Karalama yapabilirim::Tutunarak merdiven çıkabilirim:: Sağa-sola yuvarlanabilirim::İki elimi de kullanabilirim:: İşaret parmağıma dokunabilirim:: Burnuma dokunabilirim::Kollarımı çırpabilirim::Penguen gibi yürüyebilirim::Uçak gibi süzülebilirim
 
20-24. ay Motor Gelişim:Basit katlamalar yapabilirim::Boncukları ipe dizebilirim::Kağıttan toplar yapabilirim::Topu havadan atabilirim::Kapları iç içe yerleştirebilirim:: Küplerle kule yapabilirim::Tutunarak merdiven inebilirim::Kapı kolunu çevirebilirim::Tüpleri sıkabilirim::Kavanoz kapağını çevirebilirim::Yan yan yürüyebilirim::Havaya zıplayabilirim::Sağa sola dönebilirim::Hareket edip donabilirim
::Tek ayağımı kaldırabilirim::Adım adım yürüyebilirim::Makası tutabilirim::İleri zıplayabilirim::Düz çizgide yürüyebilirim::Geri geri yürüyebilirim:
 
Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağıza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.
 
Q Bebek Hareket & Motor Gelişim Kartlarımailelerimiz, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Kart Ebat; 11,50 x 12,50 cm
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 40,32 40,32
2 20,16 40,32
3 13,44 40,32
4 10,08 40,32
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 40,32 40,32
2 20,16 40,32
3 13,44 40,32
4 10,08 40,32

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 ARDA ÇOCUK YAYIN DAĞITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.