Q Bebek

Q Bebek Hafıza & Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar

  • 5072553
  • VAR

45,36
%16
54,00
+ -
2 - 4 Yaş

0-3 yaş arasında yürüme, konuşma, iletişim kurma, düşünme, akıl yürütme ve sorun çözme gibi birçok beceri kazanılır. Bu beceriler, döneminde kazandırılmaz ise sonraki dönemlerde kazandırılması zor olabilir. Bu dönemdeki eğitimler sadece dil, matematik ve problem çözme gibi akademik başarıları değil aynı zamanda toplumsal yaşam için gerekli olan toplumsal kurallar, iletişim kurma, empati, sorumluluk alma, iş birliği gibi sosyal becerileri geliştirmesi ve öğrenmeyi güçlendirmesi açısından da önemlidir.
Bu temelde 0-3 yaş dönemi bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerinin ve gelişim alanlarının da doğru şekilde desteklenebilmesine yönelik olarak olarak Erken Çocukluk Eğitim Programı çerçevesinde hazırlanan ve www.qbebek.com portalımızdan her aya özgü içeriklerle ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan üstün bir gelişim programını da destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış, zengin içeriklere sahip Q Bebek Eğitim & Gelişim Kartlarımızı ailelerimiz, eğitimciler ve eğitim kurumlarımızın kullanımına yönelik hazırladık.

Q BEBEK HAFIZA & EŞLEŞTİRME KARTLARIM - HAYVANLAR KULLANIM
Q Bebek Hafıza & Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlar 21 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.
Setimizde 16’şar kart ve 3 gruptan oluşan toplam 48 mukavva vardır.
İlk gruplar hafıza kartları ve oyunu, ikinci gruplar ise eşleştirme kartları ve oyunu şeklinde kullanılır.
Hafıza kartları grubu birbirinin aynı olan ve anne hayvanlardan oluşan 36 karttan, eşleştirme grubu ise 18 anne hayvan ile 18 yavru hayvandan oluşmaktadır.
Hafıza kartlar ile çalışma yaparken kullanılacak aynı olan anne hayvan kartlarından istenilen sayıda kartın resimli yüzleri kapalı olacak şekilde kullanılır. Kapalı olan kartlar içinden herhangi bir kart açılır ve daha sonra başka bir kart açılır. Resimler aynı ise bu 2 kart oyun dışına çıkarılır, farklı ise ikisi de kapatılarak tekrar oyuna dahil edilir. Aynı anne hayvanı bulan kişi oyuna devam eder. Açılan kartlar birbirinden farklı ise sıra diğer oyuncuya geçer.
Eşleştirme kartları ile çalışma yaparken birçok farklı oyun oluşturabilirsiniz. Bunlardan biri kullanılacak aynı olan anne hayvan kartlarından istenilen sayıda kartın resimli yüzleri açık olacak şekilde oyunculara eşit sayıda dağıtılır. Anne hayvanların yavrularından oluşan yavru hayvan kartları ise kapalı şekilde durur. Sıradaki  oyuncu kapalı olan yavru hayvan kartlarından birini açar ve eğer elinde bulunan hayvanın yavrusunu bulursa elindeki eşleşen kartları oyundan çıkarır ve bu şekilde devam eder.
Eğer çekilen kart oyuncunun elinde bulunan anne hayvan kartlarının biri ile eşleşmez ise çekilen kart kapatılır ve sıra diğer oyuncuya geçer.
Elindeki kartları ilk bitiren oyuncu oyunu kazanır.
Q Bebek Hafıza & Eşleştirme Kartlarım - Hayvanlarailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.
  • Kart ebadı: 6x9 cm
  • Kart cinsi: Mukavva
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 45,36 45,36
2 22,68 45,36
3 15,12 45,36
4 11,34 45,36
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 45,36 45,36
2 22,68 45,36
3 15,12 45,36
4 11,34 45,36

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 ARDA ÇOCUK YAYIN DAĞITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.