Q Bebek

Q Bebek Eğitim Kartlarım - Meslekler & Taşıtlar

  • 72522
  • VAR

33,60
%16
40,00
+ -
1 - 3 Yaş

0-3 yaş arasında yürüme, konuşma, iletişim kurma, düşünme, akıl yürütme ve sorun çözme gibi birçok beceri kazanılır. Bu beceriler, döneminde kazandırılmaz ise sonraki dönemlerde kazandırılması zor olabilir. Bu dönemdeki eğitimler sadece dil, matematik ve problem çözme gibi akademik başarıları değil aynı zamanda toplumsal yaşam için gerekli olan toplumsal kurallar, iletişim kurma, empati, sorumluluk alma, iş birliği gibi sosyal becerileri geliştirmesi ve öğrenmeyi güçlendirmesi açısından da önemlidir.
Bu temelde 0-3 yaş dönemi bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerinin ve gelişim alanlarının da doğru şekilde desteklenebilmesine yönelik olarak olarak Erken Çocukluk Eğitim Programı çerçevesinde hazırlanan ve www.qbebek.com portalımızdan her aya özgü içeriklerle ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan üstün bir gelişim programını da destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış, zengin içeriklere sahip Q Bebek Eğitim & Gelişim Kartlarımızı ailelerimiz, eğitimciler ve eğitim kurumlarımızın kullanımına yönelik hazırladık.

Q BEBEK EĞİTİM KARTLARIM – MESLEKLER & TAŞITLAR KULLANIM
Q Bebek Eğitim Kartlarım-Meslekler & Taşıtlar 12 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.
Setimizde toplam 36 kalın karton kart vardır.
Tüm kartların ön yüzlerinde ilgili meslek ya da taşıt  arka yüzlerinde de bunlar ile ilgili sorular ve cevaplar yer almaktadır.
Kartların gerçek fotoğraflarından oluşması sebebi ile bebeğinizin gerçekle aynı olan kişiyi ya da taşıtı görünce somut şekilde incelemesini sağlayacaktır.
Resimlerdeki sadelik ,renklerdeki canlılık ve kullanılan fotoğraflar eğitim kartlarımın bebeğinizin dikkatini kolayca çekebilmesini sağlar.
Bebeğinizin 12. aydan itibaren konuşmaya hazırlık safhasında kartlardaki cevaplar ile 18. aydan itibaren konuşmaya başladıktan sonra da sorular ile ve daha uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle arzu ettiğiniz şekilde çalışmalara devam edebilir ve dil gelişimini ile bilişsel gelişimine destek olabilirsiniz.
 
 
Q BEBEK Eğitim Kartlarım- Meslekler & Taşıtlarailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.
  • Kart ebadı: 11X12 cm
  • Kart cinsi: Mukavva
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 33,60 33,60
2 16,80 33,60
3 11,20 33,60
4 8,40 33,60
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 33,60 33,60
2 16,80 33,60
3 11,20 33,60
4 8,40 33,60

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 ARDA ÇOCUK YAYIN DAĞITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.