Parıltı

Parıltı Yetenekler Dizisi Tintin Sakin Kalmayı Öğreniyor

  • 9087
  • VAR

6,35
%8
6,90
+ -
3 - 6 Yaş

Yetenekler Dizisi

Tintin Sakin Kalmayı Öğreniyor

İçinde bulunduğumuz yüzyılda birçok bilgiyi yaşından önce öğrenen ve bildikleri ile yetişkinleri sürekli şaşırtan çocuklar ile birlikte yaşıyoruz.
Bildikleri ile kendinden emin, özgüveni yüksek ve anne babalarına karşı çıkan, isteklerini yaptırma konusunda kararlı çocuklar okul sürecine girdiklerinde ciddi sorunlar yaşamaya başlıyorlar.
Çocuklarımızın sorumluluk almak, başladıkları işleri bitirmek, kurallara uymak, zamanı etkili kullanmak, duygularının farkında olmak, duygularını ifade etmek ve sorun çözmek gibi sosyal beceri alanında sorun yaşadıklarını görüyor ve çözüm aramaya başlıyoruz.

Hazırlanan "Yetenekler Dizisi" ile çocuklarımıza ihtiyacı olan sosyal beceri kazanımını, en sevdikleri hayvan dostları üzerinden hikayeler ile anlatırken çocuğun bilgiyi içselleştirerek öğrenmesi amaçlandı. 
Nasihat etmeden, eleştirmeden hikayeleri özümseyen çocukların ilişkilerine yansıtabileceği sosyal beceriler ayrı ayrı işlendi.

Biliyoruz ki özgüven gelişimi çok şey bilmekle değil, sağlıklı ilişki ve iletişim kurnak ve sorun çözebilmekle gelişir.
Sadece bilen değil, bildiklerini hayatın içinde uygulayabilen; sorunları çözebileceğine, birinci olmanın değil emek harcamanın kıymetli olduğuna inanan çocuklar için bu diziyi tavsiye ediyorum.

Ülkü Unsu
Psikolojik Danışman

16 Sayfa
22 x 24 cm
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 6,35 6,35
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 6,35 6,35

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 ARDA ÇOCUK YAYIN DAĞITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure Hipotenüs
Yukarı