Mavi Yunus

Mavi Yunus Tangram 1

  • MAVİ11
  • TÜKENDİ

20,00
%20
25,00
+ -
4 - 6 Yaş

Tangram, farklı geometrik biçimlerdeki yedi adet parçayı bir araya getirerek çeşitli şekiller oluşturma esasına dayalı yaratıcı bir zekâ oyunudur. Belirlenen şekli oluşturabilmek için yedi parçanın tamamını kullanmak gerekmektedir. Tangram, insanın tek başına, arkadaşlarıyla ya da aile bireyleriyle birlikte istediği her yerde zevkle oynayabileceği bir oyundur. Oyun sadece sabır, zaman, her şeyden önce dikkat ve hayal gücü istemektedir. 
Elinizdeki tangram oyunları çocuklarımızın eğlenmesi, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Çocuklarla birlikte her yaştaki büyüklerin de kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.
Tangramın en bilinen hâli, kare tangramdır. Ancak tangramın kare dışında dikdörtgen, daire, yumurta, kalp gibi farklı biçimlerde hazırlanmış biçimleri de bulunmaktadır. Neler Neler Yapıyorum / Tangram 1 - 2 setimizde yüzlerce tangram örneğine yer verilmiştir. Özellikle Neler Neler Yapıyorum Tangram 1, daha çok erken yaş gruplarındaki kişilerin kullanacağı çalışma örneklerini içermektedir. Neler Neler Yapıyorum / Tangram 2 ise 7 yaş ve üstü bireylerin daha kolay yapacağı farklı şekil ve biçimlerdeki tangram örneklerini içermektedir.
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 20,00 20,00
TAKSİT Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 20,00 20,00

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 ARDA ÇOCUK YAYIN DAĞITIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.