Ana Sayfa Hakkımızda S.S.S Güvenlik Yardım Yeni Üyelik Site Haritası İletişim
FIRSAT OYUNCAK
Site içi arama :
Üye girişi :
Yardım

Teslimat Takibi

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Müşteri satın almış olduğu ürünün kargo takibini yapmakla yükümlüdür. Satın alınan ürün kargoya verildikten sonra tarafınıza e-mail yolu ile kargo takip bilgileri aktarılmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda müşteri kendi kargosunun takini gerçekleştirebilir. Firmamızın ürün kargoya verildikten sonra müşteriye ulaşımı ile ilgili detaylı bir takibi yoktur. 

Ürün teslim süresi, stoklarımız doğrultusunda 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Teslimat Yöntemi

Sitemizde 3 farklı kargo gönderim şekli mevcuttur. Yurtiçi Kargo Normal, Yurtiçi Kargo Kapıda Nakit.

Yurtiçi Kargo Kapıda Nakit seçildiği zaman 6,00TL ekstra kapıda nakit ücreti sipariş ücretinin üzerine eklenir. Kapıda Nakit ödeme seçeneği ile sipariş verildiğinde sisteme girmiş olduğunuz telefon numaralarından tarafınıza ulaşılarak onay alınır. Onay alınmadan Kapıda Nakit siparişlerin gönderimi yapılmamaktadır. Lütfen teslim almayacağınız kargoların onayını vermeyiniz. 
Kapıda Nakit siparişlerde Yurtiçi Kargonun haftanın belirli günleri teslimat yaptığı yerlere gönderim yapılmamaktadır.

 

Ana Sayfa Hakkımızda S.S.S Güvenlik Yardım Yeni Üyelik Site Haritası İletişim
BEBEK ÇOCUK DÜNYASI - KOŞUYOLU YA-PA / www.bebekcocukdunyasi.com
Arda Çocuk Yayın Dağıtım San. ve Tic. Ltd. Şti. Esenkent Mah. Nadire Cad. No:41 Dükkan:2 P.K.34848 Maltepe/İSTANBUL Tel :0216 651 39 16
E-Mail:
info@bebekcocukdunyasi.com
Copyright © 2008 bebekcocukdunyasi.com