Ana Sayfa Hakkımızda S.S.S Güvenlik Yardım Yeni Üyelik Site Haritası İletişim
FIRSAT OYUNCAK
Site içi arama :
Üye girişi :
Yardım

Kargo Ücretlendirmeleri ve Kargo Bilgileri

Firmamız ürün taşımacılığında Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıdır. 

Türkiye'den vereceğiniz siparişleriniz 120 TL nin üzerinde olduğu takdirde, siz müşterilerimizden herhangi bir ulaşım bedeli alınmamaktadır.

120 TL nin altında kalan siparişlerde;

YURTİÇİ Kargo                          
İstanbul içi    8,00 TL            
İstanbul dışı  8,00 TL               
kargo ücreti alışveriş bedelinize eklenmektedir. Kargo ücretlerine KDV dahildir. Dolayısıyla tüm kargoların ücreti tarafımızdan ödenerek kargo edilmektedirler. Bizden yapmış olduğunuz alışverişlerde, kargo firmasına herhangi bir ödeme yapmayınız. Böyle bir durumda hemen firmamızla irtibata geçiniz.

Kargoya verilen ürünlerde sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir.

Yurtiçi Kargo ile kapıda nakit ödeme seçeneğini tercih ettiğiniz taktirde, kargo ücreti dışında 6,00 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır. Bu rakam Sürat Kargonun bizden kestiği hizmet ücretidir. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verdiğiniz kargoyu kabul etmemeniz durumunda kargo şirketinin bizden almış olduğu kargo ve kapıda ödeme bedeli olan 14,00 TL yi tarafınızdan ödemeyi taahhüt etmiş olursunuz.

Kapıda Nakit ödemeli siparişlerde Yurtiçi Kargonun şubesinin bulunduğu yerlere gönderi yapılır. Sürat Kargo şubesi olmayan yerlere Kapıda Nakit ödemeli olarak gönderim yapılmamaktadır.

Yurtdışı alımlarınızda kargo ücreti siparişinizin miktarına göre değişiklik göstermektedir. Dilerseniz siparişinizi mail yolu ile bize bildirebilirsiniz...
Ana Sayfa Hakkımızda S.S.S Güvenlik Yardım Yeni Üyelik Site Haritası İletişim
BEBEK ÇOCUK DÜNYASI - KOŞUYOLU YA-PA / www.bebekcocukdunyasi.com
Arda Çocuk Yayın Dağıtım San. ve Tic. Ltd. Şti. Esenkent Mah. Nadire Cad. No:41 Dükkan:2 P.K.34848 Maltepe/İSTANBUL Tel :0216 651 39 16
E-Mail:
info@bebekcocukdunyasi.com
Copyright © 2008 bebekcocukdunyasi.com